Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 189 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Avast! Professional

wtorek, 29 grudnia 2009 19:56


Komercyjna odmiana bijącego rekordy popularności bezpłatnego programu antywirusowego. Podobnie jak w przypadku wersji Home, program monitoruje wszystkie procesy i otwarte dokumenty, a dzięki specjalnym modułom, które można konfigurować niezależnie, kontroluje między innymi pocztę i pliki systemowe. W porównaniu do wersji bezpłatnej, avast! Professional Edition oferuje dodatkowo blokowanie skryptów, przechowywanie wyników skanowania, planowanie i tworzenie własnych zadań za pomocą harmonogramu, skanowanie z poziomu wiersza poleceń. Ciekawą funkcją dostępną tylko w wersji Pro jest tak zwana aktualizacja wymuszona PUSH, która polega na tym, że na żądanie specjalistów z ALWIL Software zostaje przesłana przez specjalną wiadomość pocztową informacja o aktualizacji.

oceń
0
0

Outpost Firewall Pro

wtorek, 29 grudnia 2009 19:55


Program przeznaczony do ochrony zasobów komputera przed atakami z zewnątrz (z Internetu). Outpost ma za zadanie chronić przed atakami hakerów, trojanami oraz wirusami i robakami przesyłanymi w poczcie. Ciekawą funkcją jest możliwość ustawianie komputera w tryb "stealth" (komputer niewidzialny dla hakerów...). Outpost oferuje większość typowych dla tego typu programów możliwości, jego dużą zaletą jest stosunkowo prosta obsługa, a dzięki spolszczeniu jest jedną z najbardziej przyjaznych "zapór ogniowych". Program umożliwia dołączanie wtyczek (plug-inów) zwiększających jego możliwości, m. in. standardowo dołączana jest wtyczka umożliwiająca blokowanie okienek pop-up (automatycznie uruchamiających się okienek z reklamami podczas przeglądania stron WWW).

oceń
0
0

Corel Paint Shop Pro

wtorek, 29 grudnia 2009 19:54


Uznany program firmy Corel, służący do edycji grafiki rastrowej, w szczególności edycji i obróbki cyfrowej fotografii. Paint Shop Pro Photo oferuje porównywalne możliwości do liderów w tej dziedzinie m.in. warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacje na palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej i oczywiście inne niezbędne narzędzia w każdym szanującym się programie tego typu.

W Paint Shop Pro Photo X2 pojawiło się narzędzie o nazwie Express Lab, przyspieszające masową obróbkę zdjęć dzięki zgrupowaniu najczęściej używanych narzędzi. Nowy Paint Shop Pro Photo pozwala też na tworzenie i obróbkę zdjęć w technice HDR (High dynamic range imaging), polegającej na wykonaniu kilku ekspozycji tego samego ujęcia o różnych parametrach naświetlenia, dzięki czemu uzyskuje się zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej.Z drobniejszych zmian wymienić należy nowe style warstw, pozwalające na łatwe dodawanie cieni, ramek i innych efektów, narzędzie do dodawania widocznych znaków wodnych i nowe grafiki w narzędziach Picture Tubes i Picture Frames. Pojawiła się też możliwość konwersji kolorowych zdjęć na czarno-białe z efektami symulującymi fotografowanie na czarno-białej kliszy z filtrami. Rozszerzono też zestaw narzędzi do retuszu, zwłaszcza do poprawiania wyglądu osób.

Pakiet zawiera Narzędzia inteligentnej korekty zdjęć, narzędzia oszczędzające czas, przetwarzanie plików RAW, narzędzia do retuszowania, czerń i biel, usuwanie efektu czerwonych oczu, obsługa koloru 16-bitowego, zarządzanie kolorami, edycja metadanych plików


oceń
0
0

Driver Checker

wtorek, 29 grudnia 2009 19:51


Driver Checker to program, za pomocą którego możemy w łatwy sposób zarządzać sterownikami. Program skanuje zainstalowane urządzenia, wykrywa i aktualizuje sterowniki (jeśli dostępne są aktualizacje), potrafi stworzyć kopię zapasową sterowników i przywrócić ją w razie konieczności. Na żądanie można również całkowicie odinstalować sterowniki. Driver Check robi to wszystko poprzez łatwy w obsłudze interfejs i sprawia, że system działa bardziej bezpiecznie, stabilnie i zawsze z aktualnymi sterownikami.

oceń
0
0

Nero 9

wtorek, 29 grudnia 2009 19:50


Uniwersalny program do obsługi multimediów i rozrywki domowej, zawierający 25 aplikacji w jednym pakiecie multimedialnym dostępnym w atrakcyjnej cenie. Nieograniczone możliwości obsługi kodowania plików MP3 pozwolą Ci rozkoszować się Twoimi ulubionymi utworami. Dzięki temu pakietowi urządzenia mobilne można przekształcić w przenośne centrum multimedialne. Korzystaj z bezpłatnych połączeń telefonicznych przez Internet. Nagrywaj dowolną zawartość na dyskach CD i DVD o różnych formatach (w tym Blu-ray i HD DVD). Jak zawsze firma Nero dostarcza bezpłatne comiesięczne aktualizacje, które umożliwiają dostęp do najnowszej technologii cyfrowej!

 

Aplikacje pakietu Nero zostały wzbogacone o wiele nowych funkcji, takich jak możliwość nagrywania w programie Nero Home, wirtualna tabela alokacji (VAT), dzięki której dyski CD jednokrotnego i wielokrotnego zapisu można używać jako zewnętrzne dyski twarde, profesjonalne szablony menu Smart3D zawierające wyjątkowe motywy oraz wiele nowych funkcji miksowania muzyki w programach Nero SoundTrax i Nero WaveEditor.


oceń
0
0

piątek, 23 lutego 2018

Licznik odwiedzin:  131 533  

Kalendarz

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    

Statystyki

Odwiedziny: 131533

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl